INTERCANIS 2005
Výsledky odpoledních soutěží
Sobota 2.7.
Mladý vystavovatel
I.kategorie
l.Machač Ivo – polský chrt
2.Neduchalová Eva – Kerry blue terrier
3.Čertíková Michaela – pyrenejský ovčák
II.kategorie
1.Jaklínová Jana – Flat Coated retriever
2.Dvořáková Tereza – irský vlkodav
3.Kotěrová Lucie – Rhodesian ridgeback
Nejhezčí veterán dne
1.kat.č.1192 Americký kokršpaněl Astien Pamako
maj.: Pavlíková Lucie
2.kat.č.886 Beagle CH.Uxan Tergy
maj.: Šabata Ondřej
3.kat.č.993 Rhodesian ridgeback Adam z Bledého údolí
maj.:Ing.Kotěra Petr
Nejlepší pár
1.Bedlington terier
Ch.Bla Skuggans Contest for Europe
Abigail da mia Cuccia
Maj.:Kulichová Anna
2.Australský ovčák
Shallov River’s Wahpeeh Catawba
Shallov River’s Wahe Muli Tepa Acro
Maj.:Podzemských J.+A.
3.Afgánský chrt
Ch.Condor Boisterous Beauty
JCh.Jacquelin Kenedy Gandamak
Maj.:Toulová Iva
Nejlepší chovatelská skupina
1.Jezevčík trpasl.drsnosrstý
Chov.stanice:Vitoraz
Chov.:Ing.Bušta Jan
2.Whippet
Chov.stanice:Ayort Back
Chov.:Němcovi S.+P.
3.Rhodesian ridgeback
Chov.stanice: z Valdštejnkých lip
Chov.: Nováková Markéta
I.skupina FCI
1.kat.č. 29 Bearded kolie ICH.Natterjack Jay Kay
maj.:Volková Dana
2.kat.č. 97 Bobtail Aryakas Callipous
maj.:Horáková Danuše
3.kat.č. 244 Německý ovčák CH.Queen Bohemia Acro
maj.:Podzemských J.+A.
III.skupina FCI
1.kat.č.600 Skotský teriér CH.Ramirez Euri-Escot
maj.:Štětinová Michaela
2.kat.č.553 Kerry blue teriér ICH.Gaeltacht Íosac Aduaidh
maj.:Neduchalová Eva
3.kat.č.472 Foxteriér hrubosrstý JCH.Haly Star Franke
maj.:Panýrek Patrik
IV.skupina FCI
1.kat.č.720 Jezevčík stand.dl. JCH.Wilko v.d.Weidewiese
maj.:Spalová Hana
2.kat.č.740 Jezevčík stand.drsn.CH.Suddebok-Voronoff
maj.:Geerts-Bourdy Caroline
3.kat.č.765 Jezevčík stand.krátk.Orry z Poschingeru
maj.:Ryšavá Pavla
4.kat.č.792 Jezevčík trpasl.dl. Extra Ordinary Esprit Kalokagathia Fay
maj.:Šafaříková K.+Nováková D.
5.kat.č.700 Jezevčík král.drsn. Sweetax Freckled Fergie
maj.:Benediktová Kateřina
VI.skupina FCI
1.kat.č.834 Baset Quo Vadis Moravia Bray
maj.:Zitová Lenka
2.kat.č.853 Bavorský barvář Ossa Vatrová
maj.:Čendula Jozef
3.kat.č.931 Bladhaund CH.Princess de Famous Alhavant
maj.:Schwippelová Kateřina
4.kat.č.934 Dalmatin Ares ve Znamení draka
maj.:Kemenyová Alexandra
5.kat.č.856 Bernský honič CH.Edward Bencilla
maj.:Langerová Bronislava
VII.skupina FCI
1.kat.č.1141 Výmarský ohař krátk. Sireva Drake At Sirius Nova
maj.:Medřická Simona
2.kat.č.1081 Irský setr CH.O’Ceallaigh’s Yolookatme
maj.:Ljuba J+J
3.kat.č.1119 Německý ohař krátk. CH.Lux z Potonskej lúky
maj.:Kovács Jozef
4.kat.č.1042 Anglický setr JCH.Blue Baltic’s Ice Artist Victor
maj.:Peuhkuri Marita+Preissl Elis
5.kat.č.1057 Český fousek Cvik od Bošické brány
maj.:Lulovičová Dana
VIII.skupina FCI
1.kat.č.1433 Zlatý retriever Dusty od Hradu Veveří
maj.:Barboříková Libuše
2.kat.č.1343 Labradorský retriever Dual Purpose Royal Standard
maj.:Bártovi Gabriela+Martin
3.kat.č.1278 Clumber španěl Chervood’s Snowbear
maj.:Návělkovi Zuzana+Vojtěch
4.kat.č.1159 Americký kokršpaněl Patriot Bohemia Black Diamond
maj.:Nepomucká Eva
5.kat.č.1285 Flat coated retriever Abby Impersona
maj.:Čepelová Bohdana
X.skupina FCI
1.kat.č.1501 Afgánský chrt CH.Jennies Joplin Gandamak Slovakia
maj.:Vojteková Petra
2.kat.č.1612 Whippet CH.Keiko z Üplňku
maj.:MVDr.Chrpa S.+Chrpová V.
3.kat.č.1515 Azavak Aischa Laila Lac-La
maj.:Štěpánek Petr
5.kat.č.1543 Deerhound ICH.Angie Festina
maj.:Wozna-Gil Hanna
Nejkrásnější pes dne
l. kat.č.834 Baset Quo Vadis Moravia Bray
2.kat.č.1501 Afgánský chrt CH.Jennies Joplin Gandamak Slovakia
3.kat.č.1141 Výmarský ohař krátkosrstý Sireva Drake At Sirius Nova
neděle 2.7.2005
Mladý vystavovatel
I. kategorie
1. Machač Ivo – Tibetský terier
2. Hájková Šárka – Tibetský španěl
3. Čertíková Michaela – Pyrenejský horský pes
II. kategorie
1. Jaklínová Jana – Pudl
2. Kotěrová Lucie – Patterdale teriér
3. Hájek Petr – Tibetský španěl
Nejhezčí veterán dne
1. kat.č. 2857 Pudl střední černý Ich. Ganymédés Arcanus Iliria
maj.: Vavroušková Jana
2. kat.č. 2356 Ch. Erik Dobrý Přítel
maj.: Stinglová Jana
3. kat.č. 2303 Ch.Annabel Maxe Sibera
maj.: Hanáková Pavla
Nejlepší pár
1. Mops
Ch.Fatman Dog-Lome
Jch. Flora Pibaro
maj.: Panýrek Patrik
2. Mastif
Gan Dele Pohoří Anem
Gladyss Dele Pohoří Anem
maj.: Švejnoha Martin
3. Šarplaninský pastevecký pes
Etnis z Moštěnského Dvora
Cera Drena Sharislands
maj.: Kačmarčík Antonín
Nejlepší chovatelská skupina
1. Shih-tzu
Chov. stanice: Bohemia Acro
Chov.: Podzemských J.+A.
2. Černý teriér
Chov. stanice: Canisyard
Chov.: Mikulíková Simona
3. Bernský salašnický pes
Chov.stanice: Queen Elsa
Chov.: Sojková Markéta
II. skupina FCI
1. kat.č. 2174 Svatobernardský pes dlouhosrstý Ch. Felix Inovec Sk
maj.:Ellerová Radoslava
2. kat.č. 2071 Německá doga žlutá Uracho Lamborgini Des Terres D.L.R.
maj.: Szlapka Jadwiga
3. kat.č. 1923 Knírač malý černý Cowboy Rezlark
maj.: Rezková Larisa, Ing.
4. kat.č. 2124 Rotvajler Ch.Exo Drotar Cs
maj.: Švancara Karel
5. kat.č. 2192 Španělský mastin Corina Priehrada
maj.: Dufek Jiří
V.skupina FCI
1. kat.č. 2308 Faraonský pes Ch.Al'Basrah From Philaia
maj.: Varousová Ivana
2. kat.č. 2292 Basenži Ich.Escapade's Bravo Out Of Africa
maj.:Koch Hans-Jürgen
3. kat.č. 2273 Aljašský malamut Ch. Brad Pitt Del Lago Degli Orsi
maj.: Lysákovi Iva + Radovan
4. kat.č. 2325 Chow Chow červený a ostatní Gordana Of Maule
maj.: Maule Jaroslav
5. kat. č. 2385 Samojed Akim z Bojkovského Podhájí
maj.: Petráš František
IX. skupina FCI
1. kat.č. 2766 Mops Ch.Grant Pug Arcita
maj.: Periová Nikol
2. kat.č. 2440 Bišonek Ich. Blondy Critters From Prague
maj.: Dlabalová Kamila
3. kat.č. 2742 Maltéz Ich.Paper Man Mary Evan
maj.: Kupicová Monika
4. kat.č. 2871 Pudl Toy Ch. Whitney's Top Dancer
maj.: Větvinská Vršecká Zuzana
5. kat.č. 2972 Tibetský terier Ch.Jomo Lha-Ri Tashi Bodjul
maj.: Pravdová Eva
Národní plemena
1. kat.č. 24 Lousinský leopardí pes Ajax z Břížku
maj. Fejtek Kamil
2. kat.č. 52 Pudl střední vícebarevný Ch.Yulio House Of Brigg
maj.: Němečková Petra
3. kat.č. 20 Chodský pes Ch.Darri Stamo – Bud
maj.: Dohnalová Pavla
4. kat.č. 35 Patterdale teriér Cairo od Svitavských Pramenů
maj.: Svoboda Zdeněk
5. kat.č. 13 Český strakatý pes Aragorn Žižkův dvůr
maj.: Grečnárová Vladimíra
Nejkrásnejší pes dne
1. kat.č. 2174 Svatobernardský pes dlouhosrstý Ch. Felix Inovec Sk
2. kat.č. 2766 Mops Ch.Grant Pug Arcita
3. kat. č. 2308 Faraonský pes Ch.Al'Basrah From Philaia
Nejkrásnější pes výstavy
kat.č. 834 Baset Quo Vadis Moravia Bray